Schedule 2022 - 2023

Below is the provisional timetable for 2022 - 2023, starting in September. The lesson times may be slightly adjusted due to availability of the hall.

Courses

At Wilskracht, we teach preschool gymnastics, recreational gymnastics, competitive gymnastics, and aerial silks. Read this about the different classes.

Join us

The bold classes are classes you can apply for, beginners level. Want to join? Apply using our form.

Day Time Class Level Ages Waiting list Teacher Asisstant Code
Maandag 16.30 – 18.00 Competitive Onderbouw stap 1 – 7 2016 – 2014 Op uitnodiging Esther & Marijn Asma W1
Maandag 18.00 – 19.30 Competitive Middenbouw niv. 5 – 7 2013 – 2011 Op uitnodiging Esther & Marijn Asma & … W2
Dinsdag 16.30 – 17.30 Recreational Geel, oranje, rood 2016 – 2013 Op uitnodiging Maria R1
Dinsdag 17.30 – 18.30 Recreational Geel, oranje, rood 2012 – 2011 Op uitnodiging Maria … & … R2
Dinsdag 18.45 – 20.15 Klimdoek n.v.t. 2011 + Geen wachtlijst Maria T1
Dinsdag 18.30 – 20.30 Wedstrijdturnen* Bovenbouw div. 5 – 6 2010 + Op uitnodiging Manissa W3
Woensdag 16.30 – 17.30 Recreational Paars, blauw, groen 2016 – 2014 nnb Cheyenne Emma R3
Woensdag 17.30 – 18.45 Recreational Paars, blauw, groen 2013 – 2011 nnb Cheyenne Emma R4
Woensdag 19.00 – 20.30 Recreational Geel, oranje, rood 2011 + Op uitnodiging Cheyenne Emma & … R5
Donderdag 17.00 – 19.00 Recreational Roze 2016 – 2013 Op uitnodiging Manissa Amberlina R6
Donderdag 19.00 – 20.30 Competitive Bovenbouw div. 5 – 6 2010 + Op uitnodiging Manissa W4
Vrijdag 17.00 – 18.30 Competitive Onderbouw stap 1 – 7 2016 – 2014 Op uitnodiging Maria Asma W5
Vrijdag 18.30 – 20.00 Competitive Middenbouw niv. 5 – 7 2013 – 2011 Op uitnodiging Maria Asma & … W6
Zaterdag 10.00 – 11.00 Recreational Paars, blauw, groen 2013 – 2011 nnb Cheyenne Anna Rosa R7
Zaterdag 11.00 – 12.00 Recreational Geel, oranje, rood 2013 – 2011 Op uitnodiging Cheyenne Anna Rosa R8
Zaterdag 12.00 – 13.00 Recreational Paars, blauw, groen 2016 – 2014 nnb Cheyenne Anna Rosa & … R9
Zaterdag 13.00 – 14.00 Recreational Paars, blauw, groen 2016 – 2014 nnb Inge Charly & Nynke R10
Zaterdag 14.00 – 15.00 Recreational Paars, blauw, groen 2016 – 2014 nnb Inge Charly & Nynke R11
Zaterdag 15.15 – 16.00 Kleutergym n.v.t. 2018 – 2017 Gesloten Inge Charly & Nynke K1

*Deze training is in Sportcentrum Sloten (Sloterweg 1043T)

Rooster 2021 – 2022

Day
Time
Locatie***
Class
Ages
Waiting list
Teacher
Asisstant
Code
Maandag 17.00 – 18.15 Marcanti Wedstrijdturnen 2* 2015 – 2013 op uitnodiging Cheyenne Esther & Marijn MEISJESW1
Maandag 18.15 – 20.00 Marcanti Wedstrijdturnen 2* 2012 – 2010 op uitnodiging Cheyenne Esther & Marijn MEISJESW2
Dinsdag 17.00 – 18.00 Marcanti Recreational 2015 – 2013 wachttijd 1-2 jaar Cheyenne Nynke & Asma MEISJESR1
Dinsdag 18.00 – 19.15 Marcanti Recreational 2012 – 2010 geen wachtlijst Cheyenne Nynke & Asma MEISJESR2
Dinsdag 19.00 – 21.00 Sloten Wedstrijdturnen 2* 2009 + op uitnodiging Manissa MEISJESW3
Woensdag 18.00 – 19.00 Marcanti Recreational 2012 – 2010 geen wachtlijst Rani MEISJESR3
Woensdag 19.00 – 20.30 Marcanti Recreational 2009 + geen wachtlijst Rani MEISJESR4
Woensdag 17.00 – 18.00 Vlinderboom Recreational 2015 – 2013 wachttijd tot 1 jaar James Jop JONGENSR1
Woensdag 18.00 – 19.00 Vlinderboom Recreational 2012 – 2011 geen wachtlijst James Jop JONGENSR2
Woensdag 19.00 – 20.00 Vlinderboom Recreational 2010 + geen wachtlijst James Jop JONGENSR3
Donderdag 17.00 – 18.30 Marcanti Wedstrijdturnen 1 2015 – 2013 geen wachtlijst Rowan & Rayssa Esther & Asma MEISJESW4
Donderdag 18.30 – 20.00 Marcanti Wedstrijdturnen 1 2012 – 2010 geen wachtlijst Rowan & Rayssa Esther & Asma MEISJESW5
Vrijdag 17.00 – 18.00 Marcanti Wedstrijdturnen 2 2015 – 2013 op uitnodiging Rani Asma & Amberlina MEISJESW6
Vrijdag 18.00 – 19.15 Marcanti Wedstrijdturnen 2 2012 – 2010 op uitnodiging Rani Asma & Amberlina MEISJESW7
Vrijdag 19.15 – 21.00 Marcanti Wedstrijdturnen 1/2* 2009 + op uitnodiging Rani Asma & Maria MEISJESW8
Vrijdag 17.00 – 19.00 Vlinderboom Wedstrijdturnen** 2015 + geen wachtlijst James Lionel JONGENSW1
Zaterdag 9.00 – 9.45 Marcanti Individuele les 2015 + les op aanvraag Manissa IND1
Zaterdag 10.00 – 10.45 Marcanti Kleutergym 2017 – 2016 wachtlijst gesloten Manissa Maria & Esther KLEUTERS
Zaterdag 11.00 – 12.00 Marcanti Recreational 2015 – 2014 wachttijd tot 1 jaar Manissa Maria & Esther MEISJESR5
Zaterdag 12.00 – 13.00 Marcanti Recreational 2014 geen wachtlijst Manissa Maria & Esther MEISJESR6
Zaterdag 13.00 – 14.15 Marcanti Recreational 2013 – 2010 geen wachtlijst Manissa Maria & Esther MEISJESR7
Zaterdag 14.15 – 15.00 Marcanti Individuele les 2015 + les op aanvraag Manissa IND2

* Competition gymnastics 2 is by invitation and twice a week, Competition gymnastics 1 is for anyone who would like to compete.
** Boys who want to compete will first attend a trial training session, where the teacher will look at their abilities and commitment.
*** Locations: Marcanti (Jan van Galenstraat 31), Vlinderboom (Nicolaas Beetsstraat 40), Sportcentrum Sloten (Sloterweg 1043T)