Rooster 2022 – 2023

Hieronder staat het voorlopige lesrooster van 2022 – 2023, dat in september ingaat. De lestijden worden mogelijk nog iets aangepast i.v.m. beschikbaarheid van de zaal.

Lessen

Bij Wilskracht geven we kleutergymnastiek, recreatieturnen, wedstrijdturnen en klimdoek. Lees hier meer over de verschillende lessen.

Aanmelden

De dikgedrukte lessen zijn lessen waar je je voor kunt aanmelden, lessen op beginnersniveau. Lid worden? Meld je aan via het formulier.

Dag Tijdstip Soort les Niveau Geboortejaren Wachtlijst Lesgever Assistent Lescode
Maandag 17.00 – 18.30 Wedstrijdturnen Onderbouw stap 1 – 7 2016 – 2014 Op uitnodiging Esther & Marijn W1
Maandag 18.30 – 20.00 Wedstrijdturnen Middenbouw niv. 5 – 7 2013 – 2011 Op uitnodiging Esther & Marijn W2
Dinsdag 17.00 – 18.00 Recreatieturnen Geel, oranje, rood 2016 – 2013 Op uitnodiging Maria Hanna R1
Dinsdag 18.00 – 19.00 Recreatieturnen Geel, oranje, rood 2012 – 2011 Op uitnodiging Maria Esther R2
Dinsdag 19.15 – 20.45 Klimdoek n.v.t. 2011 + Geen wachtlijst Maria T1
Dinsdag 18.30 – 20.30 Wedstrijdturnen* Bovenbouw div. 5 – 6 2010 + Op uitnodiging Manissa W3
Woensdag 16.30 – 17.30 Recreatieturnen Paars, blauw, groen 2016 – 2014 Tot 1 jaar wachttijd Cheyenne Emma R3
Woensdag 17.30 – 18.30 Recreatieturnen Paars, blauw, groen 2013 + Geen wachtlijst Cheyenne Emma R4
Woensdag 18.30 – 20.00 Recreatieturnen Geel, oranje, rood 2011 + Op uitnodiging Cheyenne Emma R5
Donderdag 17.00 – 19.00 Recreatieturnen Roze 2016 – 2013 Op uitnodiging Manissa Amberlina R6
Donderdag 19.00 – 20.30 Wedstrijdturnen Bovenbouw div. 5 – 6 2010 + Op uitnodiging Manissa Esther W4
Vrijdag 17.00 – 18.30 Wedstrijdturnen Onderbouw stap 1 – 7 2016 – 2014 Op uitnodiging Maria Asma W5
Vrijdag 18.30 – 20.00 Wedstrijdturnen Middenbouw niv. 5 – 7 2013 – 2011 Op uitnodiging Maria Asma & Nynke W6
Zaterdag 10.00 – 11.00 Recreatieturnen Paars, blauw, groen 2013 – 2011 Geen wachtlijst Cheyenne Nynke R7
Zaterdag 11.00 – 12.00 Recreatieturnen Geel, oranje, rood 2013 – 2011 Op uitnodiging Cheyenne Nynke R8
Zaterdag 12.00 – 13.00 Recreatieturnen Paars, blauw, groen 2016 – 2014 Tot 1 jaar wachttijd Cheyenne Nynke & Liana R9
Zaterdag 13.00 – 14.00 Recreatieturnen Paars, blauw, groen 2016 – 2014 Tot 1 jaar wachttijd Inge Anna Rosa & Liana R10
Zaterdag 14.00 – 15.00 Recreatieturnen Paars, blauw, groen 2016 – 2014 Tot 1 jaar wachttijd Inge Anna Rosa & Charley R11
Zaterdag 15.15 – 16.00 Kleutergym n.v.t. 2018 – 2017 Tot 1 jaar wachttijd Inge Anna Rosa & Charley K1

*Deze training is in Sportcentrum Sloten (Sloterweg 1043T)

Rooster 2021 – 2022

Dag
Tijdstip
Locatie***
Soort les
Geboortejaren
Wachtlijst
Lesgever
Assistent
Lescode
Maandag 17.00 – 18.15 Marcanti Wedstrijdturnen 2* 2015 – 2013 op uitnodiging Cheyenne Esther & Marijn MEISJESW1
Maandag 18.15 – 20.00 Marcanti Wedstrijdturnen 2* 2012 – 2010 op uitnodiging Cheyenne Esther & Marijn MEISJESW2
Dinsdag 17.00 – 18.00 Marcanti Recreatieturnen 2015 – 2013 wachttijd 1-2 jaar Cheyenne Nynke & Asma MEISJESR1
Dinsdag 18.00 – 19.15 Marcanti Recreatieturnen 2012 – 2010 geen wachtlijst Cheyenne Nynke & Asma MEISJESR2
Dinsdag 19.00 – 21.00 Sloten Wedstrijdturnen 2* 2009 + op uitnodiging Manissa MEISJESW3
Woensdag 18.00 – 19.00 Marcanti Recreatieturnen 2012 – 2010 geen wachtlijst Rani MEISJESR3
Woensdag 19.00 – 20.30 Marcanti Recreatieturnen 2009 + geen wachtlijst Rani MEISJESR4
Woensdag 17.00 – 18.00 Vlinderboom Recreatieturnen 2015 – 2013 wachttijd tot 1 jaar James Jop JONGENSR1
Woensdag 18.00 – 19.00 Vlinderboom Recreatieturnen 2012 – 2011 geen wachtlijst James Jop JONGENSR2
Woensdag 19.00 – 20.00 Vlinderboom Recreatieturnen 2010 + geen wachtlijst James Jop JONGENSR3
Donderdag 17.00 – 18.30 Marcanti Wedstrijdturnen 1 2015 – 2013 geen wachtlijst Rowan & Rayssa Esther & Asma MEISJESW4
Donderdag 18.30 – 20.00 Marcanti Wedstrijdturnen 1 2012 – 2010 geen wachtlijst Rowan & Rayssa Esther & Asma MEISJESW5
Vrijdag 17.00 – 18.00 Marcanti Wedstrijdturnen 2 2015 – 2013 op uitnodiging Rani Asma & Amberlina MEISJESW6
Vrijdag 18.00 – 19.15 Marcanti Wedstrijdturnen 2 2012 – 2010 op uitnodiging Rani Asma & Amberlina MEISJESW7
Vrijdag 19.15 – 21.00 Marcanti Wedstrijdturnen 1/2* 2009 + op uitnodiging Rani Asma & Maria MEISJESW8
Vrijdag 17.00 – 19.00 Vlinderboom Wedstrijdturnen** 2015 + geen wachtlijst James Lionel JONGENSW1
Zaterdag 9.00 – 9.45 Marcanti Individuele les 2015 + les op aanvraag Manissa IND1
Zaterdag 10.00 – 10.45 Marcanti Kleutergym 2017 – 2016 wachtlijst gesloten Manissa Maria & Esther KLEUTERS
Zaterdag 11.00 – 12.00 Marcanti Recreatieturnen 2015 – 2014 wachttijd tot 1 jaar Manissa Maria & Esther MEISJESR5
Zaterdag 12.00 – 13.00 Marcanti Recreatieturnen 2014 geen wachtlijst Manissa Maria & Esther MEISJESR6
Zaterdag 13.00 – 14.15 Marcanti Recreatieturnen 2013 – 2010 geen wachtlijst Manissa Maria & Esther MEISJESR7
Zaterdag 14.15 – 15.00 Marcanti Individuele les 2015 + les op aanvraag Manissa IND2

* Wedstrijdturnen 2 is op uitnodiging en tweemaal per week, Wedstrijdturnen 1 is voor iedereen die graag wedstrijden wil turnen
** Jongens die willen wedstrijdturnen volgen eerst een proeftraining, waarbij de lesgever naar aanleg en inzet kijkt
*** Locaties: Marcanti (Jan van Galenstraat 31), Vlinderboom (Nicolaas Beetsstraat 40), Sportcentrum Sloten (Sloterweg 1043T)